Hakkımızda

buse kağıtAktif ticaret hayatına 1991 yılında “Sedef Kağıt Pazarı” adıyla, ambalaj ve kağıt pazarlamasıyla başlayan işletme, 1993 yılında temizlik kağıtları üretimine ilk adımını atmış, 1993 yılı sonunda da bugünkü adını alarak şirketleşmiştir.

buse kağıtŞirketin o yıllarda kısıtlı sermayesi ile sadece 95 metrekarelik bir işyerinde maksimum 5 ton kapasite ile başlayan ticaret hayatı bugün İstanbul Avcılarda 2300 m2 kapalı, 900 m2 açık alana sahip olan tesiste devam etmekte ve aylık üretim kapasitesi 270 tona kadar çıkabilmektedir.

buse kağıtSermayesinin tamamı yerli olan işletmenin öncelikli branşı, ev dışı ve ev içi temizlik kâğıdı kullanımına hizmet vermektir. Ev dışında, işletmelere özel logo baskılı peçeteler ve baskısız peçeteler, set grupları için katlanmış peçeteler, kağıt havlu ve tuvalet kağıtları; ev içinde ise özel günler için desenli peçeteler, parti gruplarına uygun çeşitli desende peçetelerin üretimi başlıca faaliyet alanlarıdır. Bu hizmetleri de Sies, Deniz ve Banko tescilli markaları ile sağlamaktadır.